Telefon

05303269515

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Cumartesi: 08:30 - 18:00 Pazar: Kapalı

Hakkımızda

İnci Diş Kliniği

Profesyonel ekibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile hak ettiğiniz hizmeti sizlere sağlamak için buradayız. Ağız ve diş sağlığındaki güncel teknolojileri yakından takip eden kliniğimiz 2005 yılında Bitlis merkezde hizmete başlamıştır. İnci Diş Kliniği olarak kliniğimizde ağız ve diş tedavilerinin tüm branşlarında hizmet vermekteyiz.

Siz değerli hastalarımız kliniğimize geldiğinizde ağız ve diş problemleriniz için en doğru çözümü bulurken kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi istiyoruz. Bu nedenle kullandığımız cihazlardan tercih ettiğimiz malzemelere ve hatta tasarıma kadar sizin için en iyilerini bir araya getirdik.

Ağız ve diş sağlığında kullanılan yeni teknolojilerin gelişimleri tarafımızdan takip edilerek, konusunda uzman ekip ve son sistem ekipmanlarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet sunabilmeyi amaçlıyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Güvenilir ve Modern Diş Kliniği

Üst Düzey Diş Hekimliği

İmplantoloji, ortodonti, estetik diş hekimliği, çocuk diş hekimliği başta olmak üzere tüm diş hekimliği branşlarında uygun ve kaliteli tedaviler.

Uzman Diş Hekimleri

Tüm tedaviler branşlarında uzman, yenilikçi ve gelişime açık hekimler tarafından yapılmaktadır.

Modern Ekipmanlar

Üst düzey fiziksel şartlara sahip olan kliniğimiz; modern diş hekimliği için gerekli olan ekipmanlar ile donatılmıştır.

Bitlis İnci Diş Kliniği Vizyon

Bitlis İnci Diş Kliniği olarak;

  • İşini severek yapan.
  • Etik değerlere bağlı.
  • Hasta memnuniyetini sağlarken öngörülebilir sonuçlarla çalışan.
  • Mesleki gelişmeler konusunda güncel kalmak için yaşam boyu eğitim ilkesiyle sürekli en iyiyi arayan ve uygulayan.
  • Takım çalışmasının başarıda ne kadar önemli olduğunu bilen bir ekip olarak hastalarımıza bütün diş hekimliği tedavilerini titizlikle uygulamaktayız.

Bitlis İnci Diş Kliniği Misyon

Misyonumuz, diş hekimliği tedavilerinde, özellikle estetik uygulamalar ve diş tedavilerinde en doğru tedaviyi, en yüksek standartlarda sunmaktır.

Bu doğrultuda hizmet veren Bitlis İnci Diş Kliniği ekibi olarak, en güncel mesleki gelişmeleri yakından takip ederken, kanıta dayalı bilimsel tedavileri uygulamaktayız.